Duyurular

 

GÜÇ  BİRLİĞİNE  DAVET

Değerli Şeker Emekli Dostları,


Derneğimizin 3.yılında(21.Ocak.2020) bizlere destek olan Üyelerimiz, 2023 yılı aidatını 120TL olarak İşbank Mithatpaşa Şb. TR30 0006 4000 0014 2281 1477 40 hesabına ödeyebilirler.

Tüm Emekli Dostlarımızı da ÜYE olmaya ve Cumhuriyetimizin 100.yılı sürpriz etkinliklerimizde birlikte olmaya çağırıyoruz.

(TckNo+Doğ.Yılı  bilginizi bize-0505-5892640 telefona-M.Nuri Yıldırım-iletmeniz yeterli)

Şeker Emekli Derneği
Yönetim Kurulu


ŞEKER ve ŞEKERCİLER ALBÜMÜ

*HEDEFİMİZ**26.Kasım.2023*


Değerli Şekerci Dostlar,
Şeker Emekli Derneği olarak, Cumhuriyetimizin 100ncü yılında Şeker Sanayi’nin tarihsel değerini hatırlatmak düşüncesiyle bir çalışma yapmak arzusundayız. 


Anılarımızı yaşattığımız fotoğraflarımızı , küçük notlar  eşliğinde bir ALBÜM’de birleştirmek, kalıcı bir eser ile tarihimizi gelecek nesillere aktarmak amacındayız.


Siz; son 50-60 yıla emeği geçmiş tüm emekli dostlar veya yakınları olarak, fotoğraf albümlerinizden, kişi ve mekanları vurgulayan fotoğraflarınızı bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.


Fotoğraflarınızı dijital ortama aktarmamız için kısa bir süre paylaşmanız gerekecektir. 


Sizlere doğrudan ulaşarak yol alacağız. Bu nedenle lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İLETİŞİM:
1-Mehmet Nuri YILDIRIM-5055892640
2-Süleyman AKGÜÇ-5337677011

3-Şükrü KUTLUAY-5462650594


Ankara Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
Sponsorlarımız
NEREDE KALMIŞTIK...

NERDE KALMIŞTIK

 

Değerli arkadaşlar merhabalar,

 

Ülkemizde ilk beyaz şekerin üretildiği 26 Kasım 1926 tarihinden bu yana Şeker Sanayii ailesi olarak her kademede hizmet etmiş mensuplarımızın ilişkileri sürerken, beraberliklerimizin büyüyerek önemli ve gerekli bir potansiyele dönüşmüş olmasını camiamıza yakışan bir değer olarak görmekteyiz.

 

Sanayimizden emekli olan ve çalışanların iyi ve kötü günde bir araya gelmesinin gelenekselliği içinde, gerektiğinde sorunlarımızı TÜRKŞEKER yöneticileriyle temas ederek görüş alış verişinde bulunmak üzere sivil toplum kuruluşu halinde olmanın haklı onurunu yaşamaktayız.

 

2015 yılında emekli arkadaşlarımızla başlattığımız sohbet toplantılarımızda gündeme aldığımız örgütlü bir sivil toplum kuruluşu olma yolundaki çalışmalarımızda mutlu sona ulaşmış bulunmaktayız.

 

O günden itibaren sürekli gündemde olan dernek kurma çalışmalarımız 2016 yılında olgunlaşarak mensuplarımızı bir çatı altında toplayacak olan derneğimizin kurulması duraksama sürecine girse de yazımızın başlığında ifade ettiğimiz gibi “Nerede Kalmıştık” diyerek sizlere yeniden merhaba diyoruz.

 

2019 yılı içinde geleneksel “salı günleri” toplantılarımızda sürekli gündemde tutarak 2020 yılı başında sonuçlandırmış buluyoruz. Derneğimiz “ ŞEKER SANAYİİ EMEKLİLERİ KÜLTÜR, YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ” adıyla bugün itibariyle sivil toplum kuruluşu haline gelmiş bulunmaktayız.

 

Derneğimizin kuruluşunun her aşamasında Şeker Sanayii ruhuyla bizlere destek veren “Salı Günleri” katılımcılarına ve destekleri içinde derneğimiz amblemini hazırlayan Tuncer Kırhan arkadaşımıza teşekkür ederiz.

 

Oluşturduğumuz sosyal medyamız aracılığıyla bundan böyle bol iletişim içinde olarak tüm mensuplarımıza yaşantıları boyunca sağlık ve mutluluklar diler saygılar sunarım.

 

Mehmet Nuri YILDIRIM - BAŞKAN Mehmet Nuri YILDIRIM
Okunma Sayısı: 1361YAZARIN DİĞER YAZILARI

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Ömer Tonğ
Başta Süleyman Akgüç beyefendi olmak üzere emeği geçen herkese kalbi teşekkürler

ZEKAİ SERİNKER
Merhabalar... Faaliyetlerinizi ve sizden haberleri bugüne kadar sosyal medyadan takip ediyorduk. Gelecekte ki doğal üyeniz olarak, tüm emeklilerimize sağlık ve afiyet diliyorum. Selamlar...

HASAN KALE
Emeği geçenlere teşekkürler. Başlangıç için iyidir. Daha iyi olacacağına inanıyorum. Umarım dernek binasına da kavuşuruz.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız

 

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top