Duyurular

 

OLAĞAN GENEL KURUL DUYURUSU:

 ŞEKER SANAYİİ EMEKLİLERİ

KÜLTÜR, YARDIMLAŞMA ve DAYANIŞMA DERNEĞİ

 

Ankara,13.Ocak.2022

Dernekler Yasası uyarınca, kuruluş sonrası ilk altı ay içinde yapılması zorunlu olan 1.nci Olağan Genel Kurulumuz, Pandemi koşulları nedeniyle gecikmeli olarak;

Sandal Lokantası- Mithatpaşa cad. No:16, Ankara; adresinde, 01.Şubat.2022 Salı saat 14:00 tarihinde aşağıdaki gündem ile yapılacaktır.

Çoğunluk sağlanamaması durumunda, Toplantı 08.Şubat.2022 Salı- günü aynı yer ve saatte çoğunluk aranmaksızın yapılacaktır. 

 

Yönetim Kurulu

 

GÜNDEM

1. Açılış ve yoklama

2. Atatürk ve Şehitlerimiz için Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı.

3. Divan oluşturulması

4. Üyelik Aidatı belirlenmesi

5. Tüzük Değişikliği-Yönetim Kurulu üye sayısı artırılması

6. Yeni Yönetim ve Denetim Kurulları seçimi

7. Gündem dışı İstek ve Öneriler

8. Kapanış  


Ankara Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 18,6069   18,6404
EURO 19,4073   19,4423
       
Özlü Sözler
Bir insana yapılacak en büyük kötülük, ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir. Friends
Sponsorlarımız
NEREDE KALMIŞTIK...

NERDE KALMIŞTIK

 

Değerli arkadaşlar merhabalar,

 

Ülkemizde ilk beyaz şekerin üretildiği 26 Kasım 1926 tarihinden bu yana Şeker Sanayii ailesi olarak her kademede hizmet etmiş mensuplarımızın ilişkileri sürerken, beraberliklerimizin büyüyerek önemli ve gerekli bir potansiyele dönüşmüş olmasını camiamıza yakışan bir değer olarak görmekteyiz.

 

Sanayimizden emekli olan ve çalışanların iyi ve kötü günde bir araya gelmesinin gelenekselliği içinde, gerektiğinde sorunlarımızı TÜRKŞEKER yöneticileriyle temas ederek görüş alış verişinde bulunmak üzere sivil toplum kuruluşu halinde olmanın haklı onurunu yaşamaktayız.

 

2015 yılında emekli arkadaşlarımızla başlattığımız sohbet toplantılarımızda gündeme aldığımız örgütlü bir sivil toplum kuruluşu olma yolundaki çalışmalarımızda mutlu sona ulaşmış bulunmaktayız.

 

O günden itibaren sürekli gündemde olan dernek kurma çalışmalarımız 2016 yılında olgunlaşarak mensuplarımızı bir çatı altında toplayacak olan derneğimizin kurulması duraksama sürecine girse de yazımızın başlığında ifade ettiğimiz gibi “Nerede Kalmıştık” diyerek sizlere yeniden merhaba diyoruz.

 

2019 yılı içinde geleneksel “salı günleri” toplantılarımızda sürekli gündemde tutarak 2020 yılı başında sonuçlandırmış buluyoruz. Derneğimiz “ ŞEKER SANAYİİ EMEKLİLERİ KÜLTÜR, YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ” adıyla bugün itibariyle sivil toplum kuruluşu haline gelmiş bulunmaktayız.

 

Derneğimizin kuruluşunun her aşamasında Şeker Sanayii ruhuyla bizlere destek veren “Salı Günleri” katılımcılarına ve destekleri içinde derneğimiz amblemini hazırlayan Tuncer Kırhan arkadaşımıza teşekkür ederiz.

 

Oluşturduğumuz sosyal medyamız aracılığıyla bundan böyle bol iletişim içinde olarak tüm mensuplarımıza yaşantıları boyunca sağlık ve mutluluklar diler saygılar sunarım.

 

Mehmet Nuri YILDIRIM - BAŞKAN Mehmet Nuri YILDIRIM
Okunma Sayısı: 1154YAZARIN DİĞER YAZILARI

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Ömer Tonğ
Başta Süleyman Akgüç beyefendi olmak üzere emeği geçen herkese kalbi teşekkürler

ZEKAİ SERİNKER
Merhabalar... Faaliyetlerinizi ve sizden haberleri bugüne kadar sosyal medyadan takip ediyorduk. Gelecekte ki doğal üyeniz olarak, tüm emeklilerimize sağlık ve afiyet diliyorum. Selamlar...

HASAN KALE
Emeği geçenlere teşekkürler. Başlangıç için iyidir. Daha iyi olacacağına inanıyorum. Umarım dernek binasına da kavuşuruz.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız

 

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top